Konya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Konya geneli evlenmek isteyen bekar , dul , ayrılmış , emekli , memur , hemşire , öğretmen bayanlar burada.Sizde Konya evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Merhaba ben Konya’dan Yasemin 38 yaşında , 1.60 boyunda , 74 kiloda , buğday tenli , eşi vefat etmiş dul bir bayanım.Çocuğum var ama benimle yaşamıyor.Alkol yok.Sigara içiyorum.Konya ve çevresinden 40 – 45 yaş arası çocuk sorunu olmayan , alkol ve kumar alışkanlığı olmayan ciddi dürüst bir beyle ileriye dönük tanışmak istiyorum.Lütfen fikri ve niyeti sadece evlilik olan beyler iletişim kursunlar.

Eş adayı için bazı anahtar kelimeler ; Konya bayan eş bulma , Konya dul bayanlar whatsapp , Konya evlilik arayan bayanlar , Konya dul bayan evlilik ilanları , Konya dul bayan evlilik , Konya bayan evlilik ilanları , Konya dul bayan evlilik ilanları , Konya koca arayan bayanlar , Konya eş arayan bayanlar , Konya öğretmen bayan eş bulma , Konya memur bayan eş bulma, Konya dul bayan eş bulma.

Sayfamızda çok sayıda Konya’dan bayan eş adayları mevcuttur. İlan verin anıda Konya’dan evlilik arayan bayanlar ile tanışın.Ortalama Konya’dan evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak için giriş yapan bayan sayısı aylık 70 ile 150 kişi arasında girişler gözükmektedir.

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.