İzmir Evlenmek İsteyen Bayanlar

İzmir geneli evlenmek isteyen bekar , dul , ayrılmış , emekli , memur , hemşire , öğretmen bayanlar burada. Sizde İzmir evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Merhaba ben İzmir dan Yeliz 50 yaşında , 1.62 boyunda , 74 kiloda , buğday tenli , boşanmış bir bayanım. Çocuğum var ama benimle yaşamıyor. Alkol yok. Sigara içiyorum. İzmir ve çevresinden 55 – 60 yaş arası çocuk sorunu olmayan , alkol ve kumar alışkanlığı olmayan ciddi dürüst bir beyle ileriye evlenmeğe dönük tanışmak istiyorum. Lütfen fikri ve niyeti sadece evlenmek olan beyler iletişim kursunlar.

Eş adayı için bazı anahtar kelimeler ; İzmir bayan eş bulma , İzmir dul bayanlar whatsapp , İzmir evlilik arayan bayanlar , İzmir dul bayan evlilik ilanları , İzmir dul bayan evlilik , İzmir bayan evlilik ilanları , İzmir dul bayan evlilik ilanları , İzmir koca arayan bayanlar , İzmir eş arayan bayanlar , İzmir öğretmen bayan eş bulma , İzmir memur bayan eş bulma, İzmir dul bayan eş bulma.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinden sayfamızda çok sayıda bayan eş adayları girişleri bir hayli fazladır. İlan verin anıda İzmirli evlilik arayan bayanlar ile tanışın. Ortalama İzmir den evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak için giriş yapan bayan sayısı aylık 350 ile 500 kişi arasında girişler gözükmektedir.

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.