İstanbul – Kemal Bey 60 Yaş Emekli

Merhaba benim ismim Kemal. Özel sektörden Emekliyim ve 60 yaşındayım. İstanbul, Büyük Ada’da kendime ait evimde yaşıyorum. Eşim evliliğimizin 5. senesinde vefat etti. Bende bir daha evlenmek istemedim. İki tane kızım var şuan evliler ve torunlarım var. Eşim vefat ettikten sonra tek başıma onların sorumluluğunu üstlendim ve çalıştım. Onların evlenmesinden sonra hayatımda büyük bir eksiklik doğdu. Bende artık evliliği düşünmeye başladım. Karşımdaki insandan beklentim, uzun yıllardır özlem duyduğum eş sevgisini ve mutluluğu bana yaşatmasıdır. Bununla birlikte iyi bir dost ve hayat arkadaşı olmak istiyorum. Ben görünüş ve fizik olarak dinç bir insanım. Düzenli spor yaparım, sağlığım çok şükür yerinde. Bunun yanı sıra olgun bir insan olduğumu düşünüyorum. Birlikte olacağım bayanı her konuda taşıyabilirim. Maddi durumum yeterince iyi birlikteliğimde bu gibi sorunlar asla problem olmayacaktır. Kısacası gönlümün sultanını arıyorum. Bahsettiğim özelliklere uygun bayanların mesajlarını bekliyorum. Umarım kısa zamanda biriyle tanışırım.

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.