İmam nikahlı evlenmek isteyen bayanlar

Hoş geldiniz. İmam nikahlı evlenmek isteyen bayanlar burada.Günümüz şartlarında güvensizlik hakim.İmam nikahlı koca arayan kadınlar karşı tarafa güvenemedikleri  için veya ölmüş eşinden aylığı kesilmesin diye dini nikahlı yaşamak istiyorlar.Dini nikahlı eş arayan bayanlar zaman zaman bizi arayarak evliliksayfasi.com’da bize de yer verilsin talepleri oluyor.Asıl olan resmi nikahtır dememe rağmen ısrarla dini nikahlı evlenmek isteyen bayanlar diye bir alan oluşturmamız istenmektedir.Bende bu mevzuyu İnternet’e araştırdım. Vede dini bilgisine güvendiğim hocalarımıza danıştım.Sonuç olarak dinen uygun olduğunu yasal olarak da bir suç teşkil etmeyeceklerini söylediler.Bende İmam nikahlı koca arayan bayanlar için sayfamda yer verdim.Sayfamızda  Dini nikahlı evlenmek isteyen çok sayıda bayan ilanları mevcuttur.Sizde imam nikahlı yaşamak isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.