EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ

TÜRKİYE VE AVRUPA GENELİ EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ, CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA..  İLAN VERİN HAYALİNİZDEKİ İNSANI BULUN.. EVLİLİK SİZE BİR TELEFON KADAR YAIKN.. 

HAYAT AŞKLA GÜZELDİR.. HAYALİNİZDEKİ EŞ BURADA OLABİLİR..

HER MESLEKTEN HER KESİMDEN HER ÜLKEDEN HER ŞEHİRDEN EVLENMEK İSTEYEN BAY VE BAYANLAR BURADA.. İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN BURADA EVLİLİKLER HZLI KOLAY VE GÜVENİLİRDİR.

EVLİLİK İLANI GÖNDERME KURALLARI..

BAYANLAR İKİ TÜRLÜ EVLİLİK İLANI VEREBİLİRLER..BİRİNCİSİ PAROLA KORUMALI : TÜM İLETİŞİM BİLGİLERİ GİZLİ TUTULMAKTADIR..VERMİŞ OLDUĞUNUZ İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ TELEFON,FACE,SKYPE,MAİL GİBİ TÜM İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ SİZİN BELİRLEYECEĞİNİZ KİRİTERLERE SAHİP DAMAT ADAYLARINDAN BAŞKASI ASLA GÖREMEYECEKTİR.VEREÇEĞİNİZ TELEFON NUMARASINI BİZİ ARAYARAK SİZE AİT OLDUĞUNU TEYİT ETTİRMENİZ LAZIM AKSİ TAKTİRDE YAYIMLAMAYIZ ! MAİL,SKYPE,FACE GİBİ İŞETİŞİM BİLGİLERİNİZİ DE BİZE TEYİT ETTİREREK YAYIMLIYORUZ.RESİMLERİNİZİNDE SİZE AİT OLDUĞUNU TEYİT ETTİRMENİZ LAZIM .İKİNCİSİ KENDİ İLAN SAYFANIZI TAKİP EDEREK SİZE YAZILMIŞ MESAJLARI GÖREBİLİR CEVAP YAZABİLİR İLETİŞİMİNİZİ HİÇ BİR İLETİŞİM BİLGİSİ VERMEDEN DE  KENDİ İLAN SAYFANIZ ÜZERİNDEN DAMAT ADAYI BULABİLİRSİNİZ.TERCİH SİZİN.

BAYANLAR LÜTFEN İLAN YOLARKEN KENDİNİZDEN GENİŞÇE BAHSEDİNİZ İLAN YAZI KARAKTER SAYISI LİMİTSİZ DİR  DİLEDİĞİNİZ KADAR YAZABİLİRSİNİZ.ÇOK ÖZET KENDİNİZİ TANITIYORSUNUZ VE BİRDE ÇOK ŞEY İSTİYORSUNUZ BİRAZ İNSAFLI DAVRANIN UNUTMAYIN Kİ YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR..BAYANLAR ŞUNU UNUTMAYIN Kİ BURADA İLANI OLAN BEYLER KALİTELİ VE CİDDİ BEYLERDİR RAHATLIKLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.

BEYLERE GELİNCE..

BEYLER BURASI SİZLERE ÜCRETLİDİR. NEDENİNE GELİNCE BİRİNCİSİ SAMİMİ OLMANIZI ANLAMAK,İKİNCİSİ EVLİLİĞE HAZIR OLUP OLMADIĞINIZI BİLMEK.SAMİMİ OLAN BİR ERKEK  ÖDEMESİNİ YAPAR İLAN YOLLAR ASLANLAR GİBİ KISMETİNİ ARAR.BURAYA 3 KURUŞ VEREMEYEN BİR BAYANA HİÇBİR ŞEY  VEREMEZ.İŞ PARAYA GELİNCE KAÇAN YALAN KONUŞAN KIVIRAN,BEN BİR DÜŞÜNEYİM,YARIN ARARIM,NİYETİM CİDDİ,YANLIŞ ARADIM,DİYEN KALİTESİZ VE KİŞİLİKSİZ UCUZ  NE SÖZDE DAMAT ADAYI OLMAK İÇİN BENİ ARAYANLARI BİLİRİM.KALİTENİZ YOKSA BOŞ YERE ARAMAYIN !

BAYLAR VE BAYANLAR..

BU İŞİN SEVABI  BÜYÜK.. VEBALİ DAHA BÜYÜK.. VEBAL ALMAK İSTEMİYORUZ BİZİM ÜZERİMİZDEN KİMSENİN DOLANDIRILMASINA,KANDIRILMASINA,GÖZ YAŞI AKITMASINA İZİN VERMEMEYE ÇALIŞIYORUZ VE EVLİ BAY VE BAYANLARI VE BİRDE YURT DIŞI DOLANDIRICI BAYANLARI YAYIMLAMIYORUZ ! İLAN VERMEK İSTEYEN HERKESİ DÜRÜSTÇE KENDİLERİNİ TANITMAYA DAVET EDİYORUZ.

İLAN VERMEK ÜCRETLİDİR !

MURAT BEY : 0542 244 85 54

CEP TELEFONLARI İÇİN 

TIKLA ARA
+90 542 2448554

 

SABAH 10 ; 00 –  AKŞAM 22 ; 30  SAATLERİ ARASI ARAYINIZ !

 

ÖNEMLİ NOT : SAYFAMIZ SADECE EVLİLİK AMAÇLIDIR !

ARKADAŞLIK İÇİN ARAMAYINIZ !

SİTE HAKKINDA YETERİNCE BİLGİ VERMİŞİZ BİLGİ ALMAK İÇİN ARAMAYIN !

BİZE GÜVENİ OLMAYAN ARAMASIN !

 

” AYDA BİR GÜNCELLENMEYEN

EVLİLİK İLANLARI SİLİNİR ! ”