Evlilik

Evlilik iki kişinin ilişkilerini halka açık, resmi ve kalıcı hale getirme sürecidir. İki kişinin bir bağda, ölüme kadar varsayılan olarak devam eden bir birleşimidir, ancak pratikte genellikle ayrılık veya boşanma ile kısaltılır.

Evlilik birçok kişiye büyük sevinç getirir, ama aynı zamanda genellikle derin olan zorluklar da getirir. Bir çiftin onları nasıl yönettiği, ilişkilerinin çöküp çökmeyeceğini veya sağlam tutulacağını belirler. Uzun süreli bağlantının korunması, eşlerden birinin ya da her ikisinin de yanlış bir inançları ya da sahip oldukları işlevsiz alışkanlıkları bir araya getirmesini gerektirebilirken bir kişiyi değiştirmeye çalışmak da değişmek istemedikçe başarısız olmaya meyillidir.İzdivaç insanların yaşam koşullarını ve günlük rutinlerini değiştirmekten daha fazlasını yapar. Bir eş olmak, özellikle evliliğin ilk yıllarında kişiliğini de değiştirmektedir . Örneğin, erkekler bekar olduklarından daha vicdanlı ve içe dönük olma eğilimindedir ve kadınlar duygusal olarak daha kararlıdır. Ancak her ikisi de daha az kabul edilebilir olma eğilimindedir.

Eş Secimi

Eş seçimi, çoğu insanın verdiği en önemli kararlar arasındadır, ancak uzun vadeli mutluluğun garantisi olmayan bir seçimdir . İlişkiler bilimi başarılı ortakların birbirlerini nasıl bulma eğiliminde olduklarına dair bazı bilgiler sunar ancak bir evliliğin devam edip etmeyeceği sonuçta birleşmeye karar veren bireylerin spesifik özelliklerine bağlıdır.Aşk ve cinsel kimya bir evliliği sürdürmek için her zaman yeterli değildir. Uzmanlar, çiftlere nişan almadan önce birbirlerinin değerleri ve öncelikleri hakkında işlere , paraya ve işe nasıl yaklaştıkları, tetikleyicilerinin ve geçmiş travmalarının ne olduğu ve evlilikteki cinsiyet rolleri hakkında geleneksel kavramlar olup olmadıkları hakkında bilgi edinmenizi tavsiye etmektedirler.

Evlilikte Cinsel İlişki

Evliliğin temel bir yönü, hayatının geri kalanında sadece bir partnerle cinsel ilişkiye girme taahhüdüdür. Cinsiyet  çoğu çiftin ilk günlerinin birlikte oldukça olumlu bir yönü olma eğilimindedir, ancak bir ilişkinin diğer herhangi bir yönü gibi, kaçınılmaz olarak mücadeleler ortaya çıkar. Fiziksel ve duygusal sorunlar, bir veya iki ortağın bir ilişkideki fiziksel yakınlık sıklığı veya stili veya öfke veya kaçınma olarak ortaya çıkan yakıt güvensizliği hakkında ne hissettiğini değiştirebilir . Cinsel endişelerin dürüst ve açık bir şekilde nasıl ele alınacağını öğrenen uzmanlar, uzun vadede samimiyeti korumanın anahtarıdır, ancak bu genellikle yapmaktan daha kolaydır.

 

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.