Evlilik Öncesi Kendi Kendinize Danışın

Evlenmek üzere evlilik sitesi aracılığıyla birini tanıyorsanız ve işler ciddileşmeye başladıysa, evlilik öncesi danışmanlığın faydalarını duymuş olabilirsiniz. Bazı çiftler için, ilişkilerini açmak ve evlilik hakkında konuşmak için bir yabancının önünde oturma düşüncesi son derece göz korkutucu görünebilir. O halde kendi kendinize danışın.

Araştırmalar  evlilik öncesi danışmanlık alan çiftlerin, hiç danışmanlık almayanlara kıyasla boşanma olasılığının% 30 daha az olduğunu göstermiştir. Sonsuza kadar evli kalmak için evleniyorsanız , evlilik öncesi danışmanlık son derece etkilidir ve evliliğinizin başlangıcından itibaren büyük bir etkisi olabilir.Eğer bir danışmana gitmekten çekiniyorsanız mutlu evlilikleri olan insanlara danışmanız faydalı olacaktır.Evli yaşama geçmeden önce bile herhangi bir sorunun büyümesini önleme fırsatı yakalamış olursunuz. Bazı durumlarda, aynı dini paylaşan ancak inançları söz konusu olduğunda bazı varyasyonları olan çiftler vardır. Çözülmeden bırakılırsa, özellikle de eşiniz bu fikre karşı çıkarken ailenizi din şemsiyesi altında yetiştirmeyi planlıyorsanız, bu farklılıklar yolda sorunlara yol açabilir.Basitçe ifade etmek gerekirse, evlilik öncesi danışmanlık çiftlerin evli yaşama hazırlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir terapi şeklidir. Eşinizin yanı sıra, daha iyi bir istikrarlı evlilik şansına yol açabilecek güçlü ve sağlıklı bir ilişki geliştirmenizi sağlamayı başarırsınız.

Atalarımız Aşkın gözü kördür diye söylerler ve birbirinizi tanıdığınızda, ilişkilerinizde bulunabilecek olumsuzlukları görmezden gelebiliriz.Aman ha ince eleyip sık dokuyun ki evliliğiniz bir ömür sürsün.

 

 

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.