Berlin Talha 26 Yaş Bekar

Selam ben Almanya / Berlin den Talha 26 yaşında , 1.83 boyunda , 79 kiloda , kumral bekar bir erkeğim. Alkol ve sigara hiç kullanmadım. Almanya vatandaşıyım. Dini vecibelerimi elimden geldiğince yapmaktayım. Almanya’dan ciddi evlilik isteyen  20 – 25 yaş arası aile kızı arıyorum. Buraya kayıt işlemimden ailemin haberi vardır. Maddi durumumuz iyidir. Lütfen aradığım kritere uygun olan kızlar talip olsun. Telefon numaram ve resimlerim site yönetimindedir.

HOŞ GELDİNİZ. NİYETNİZ ALMANYA DAN CİDDİ BİR EŞ BULMAKSA DOĞRU YERDESİNİZ. 7 YILDAN  DEN BERİ ALMANYA EVLİLİK HİZMETİ VEREN SAYFAMIZDA ÇOK SAYIDA İNSAN EVLENDİ. EVLENMEYE DE DEVAM EDİYOR .HEM KIZ EVİYİZ HEM OĞLAN EVİ. MUTLU BİR YUVANIZ OLSUN DİYE ÇALIŞIYORUZ. BURADA EVLİLİKLER HIZLI KOLAY VE GÜVENİLİRDİR. ÇEKİNMEDEN BİZİMLE KONTAK KURABİLİRSİNİZ.

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇