Alevi Eş Bulma Sitesi

Hoş geldiniz. Evlenmek isteyen alevi bayanlar ve evlenmek isteyen alevi erkekler için sayfamızda alevi eş bulma sitesi kategorisinde bir alan oluşturduk.Türkiye ve Dünya geneli bekar, dul , ayrılmış Alevi vatandaşlarımız evliliksayfasi.com’da eş arayan alevi bayanlar ve eş arayan alevi erkekler gizlilik çerçevesinde tanışıyor evleniyor.

Alevi biriyle sunni evlene bilir mi ?

Atalarımız ne kadar da doğru söylemiş gönül ferman dinlemez diye dinin özü sevgidir.Sevgi kutsaldır.Aşkın dini , dili , rengi olmaz.Alevi biri sunni biriyle evlene bilir mi ? sorusu bile çok saçma bir sorudur.Herkes herkesle evlene bilir.Kimse kimsenin kimsesi değil ama kimsede kimsesiz değil herkesin tek kimsesi Yüce yaradandır.

Alevi inanç nikahı nikahı nasıl kıyılır?

Evlenmeye karar veren çift bu iki çiftin aileleri, dostları , akrabaları hep birlikte alevi evlilik  nikah kıyılacak cemevinde toplanırlar. Eğer cemevi yoksa en yakındaki Alevi inancını yaşatan ve yaşatmayı esas alan bir kurumda bir araya gelinmelidir. Eğer herhangi bir sebepten dolayı bu mümkün değilse, o vakit evlenecek kişilerin uygun göreceği bir evde toplanır ve alevi dedesi nikahı kıyar.Eğer ki yakınlarında alevi dedesi yoksa Alevilik yolunu edep ve erkan ile sürdüren ve bu konuda yetki, icazet sahibi kişilerde nikahı kıyabilirler.

 

🧿 🇹🇷 🐘 🌹 HOŞ GELDİNİZ..❤️ ÜYELİK DERDİNE SON.❤️ YALNIZLIĞA SON.❤️ BEKARLIĞA SON.❤️ EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.❤️ YÜZDE YÜZ GÜVENLİ.❤️ YÜZDE YÜZ GERÇEK..❤️ İLAN VERİN ANINDA TANIŞIN. ❤️ KISMETİNİZ AÇIK OLSUN..🌹

⬇ PRATİK EŞ ARA AŞAĞIDAKİ KUTUCUĞA TIKLAYIN ⬇

BEKARLIĞA SON – YALNIZLIĞA SON

TÜRKİYE VE AVRUPA’DA BİR İLK

Hoş Geldiniz..

Üyelik derdine son , Bekarlığa son , Yalnızlığa son.

Kandırılmaya son , Dolandırılmaya Son.

Her Meslekten , Her Kesimden , Her Şehirden Evlenmek İsteyen Kaliteli Ciddi Bayanlar ve Erkeler Burada.

En Çok Evlililerin Olduğu En Ciddi Evlilik Sitesi

Evlenmekse Niyetiniz Doğru Yerdesiniz.

Evlilik Size Bir telefon Kadar Yakın.

Hayat Aşkla Güzeldir. İlan verin Anında Tanışın.

Herkesin Anlayacağı Şekilde Tasarlanmıştır.

Sadece Evlilik Amaçlıdır.

Kendimize ve Sayfamıza Güveniyoruz % 100 Bulma Garantisi Veriyoruz.

Kendinizi Dürüst Tanıtın Öncesini Allah’a Sonrasını Bize Bırakın. Gerisini Dert Etmeyin.

Hizmette 6. Yılımız. Kısmetiniz Açık Olsun.

 

GÜVENİLİR EVLİLİK SİTESİ

Evlenmek isteyenleri bir araya toplayıp , birbirleriyle tanışmalarına olanak sunan evliliksayfasi.com’da üyelik yoktur.Güvenilir evlilik sitesi denildiğinde ilk akla gelen evlilik sitesi unvanına sahiptir.