Sinop Peri Hanım 52 Yaş Eşi Vefat Etmiş Dul

Merhaba ben Sinop’dan Peri 52 yaşında , 160 boyunda , 70 kiloda , kumral tesettürlü eşi vefat etmiş dul bir kadınım.Bir kızım var evli.Yalnız yaşıyorum.Alkol yok.sigara var.Maddi sıkıntım ve maddi beklentim yok.Yaşımı göstermiyorum.Beni mutlu edecek , sahiplenecek dürüst ve yalansız bir beyle tanışmak istiyorum.Anlaştıktan sonra benim evimde de kalırız.Sinop ve yakın çevresinden ciddi evlilik isteyen 55 – 60 yaş arası , çocuk sorunu olmayan , benim gibi yalnız yaşayan dindar beyler tercihimdir.Lütfen aradığım kritere uygun beyler talip olsun.

SAYFAMIZDA SİNOP’DA EŞ ARAYAN 30 – 40 – 50 – 60   YAŞ BAYAN KAYITLARI MEVCUTTUR. SİZİNDE NİYETİNİZ SİNOP’DAN EŞ ARAYAN BAYANLAR  İLE TANIŞMAKSA DOĞRU YERDESİNİZ. HAYAT AŞKLA GÜZELDİR İLAN VERİN SİNOP’DA EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR İLE ANINDA TANIŞIN. BURADA EVLİLİKLER HIZLI , KOLAY VE GÜVENİLİRDİR.KISMETİNİZ AÇIK OLSUN.

TÜRKİYE VE AVRUPA’NIN HER YERİNDEN EVLENMEK İSTEYEN ADAYLARLA TANIŞIN

TÜRKİYE VE AVRUPA GENELİ EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ, CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA..  İLAN VERİN HAYALİNİZDEKİ İNSANI BULUN.. EVLİLİK SİZE BİR TELEFON KADAR YAIKN..