Nazlı Hanım 45 Yaş Çocuksuz Öğretmen

Merhaba ben Nazlı 45 yaşında , 1.60 boyunda , 62 kiloda , kumral , ayrılmış , çocuk doğurmamış , yaşını göstermeyen , ahlaki değerlere önem veren  öğretmen bir bayanım.Alkol ve sigara kullanmıyorum.Yalnız yaşıyorum.Anne olmak istiyorum.Doğayı ve hayvanları seviyorum.Üniversite mezunu 45 – 50 yaş arası Baba olma arzusu olan ciddi bir beyle evlenmek istiyorum.Muğla ,Aydın , İzmir , Denizli ilk tercihim.Diğer şehirlerden olursa yaşadığım şehre tayin yaptırma şartı arıyorum.Lütfen ciddi olanlar talip olsun.Telefon numaram ve resimleri site yönetimindedir.

Eş adayı için bazı anahtar kelimeler ; İzmir evlenmek isteyen öğretmen bayanlar , Muğla evlenmek isteyen öğretmen bayanlar , Denizli evlenmek isteyen öğretmen bayanlar , Aydın evlenmek isteyen emekli bayanlar ,  Muğla öğretmen evlilik , İzmir öğretmen eş bulma , Muğla öğretmen eş bulma.

TÜRKİYE VE AVRUPA’NIN HER YERİNDEN EVLENMEK İSTEYEN ADAYLARLA TANIŞIN

TÜRKİYE VE AVRUPA GENELİ EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ, CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA..  İLAN VERİN HAYALİNİZDEKİ İNSANI BULUN.. EVLİLİK SİZE BİR TELEFON KADAR YAIKN..