İtalya / Melek Hanım 44 Yaşında Ayrılmış

Selam ben Melek 20 yıl önce Müslüman oldum. Avrupa vatandaşıyım.44 yaşında .1.75 boy , 90 kilo , ela gözlü , beyaz tenli bir bayanım. Bir kızım var evli . İş nedeniyle İtalya da yaşıyorum.4 dil biliyorum. Türkçe dilini, alfabesini iyi derecede biliyorum. Almanya , İtalya, Belçika , İsviçre , Fransa , Avusturya , Hollanda her Avrupa ülkesi olabilir. Fark etmez. Yeter ki Alkol kullanasın , saygılı olsun , dürüst olsun. Aradığım kriterlere sahip 43 – 52 yaş arası ciddi talipleri bekliyorum. Telefon numaram site yönetimindedir. Whatsapp var.

EŞ ADAYI İÇİN ANAHTAR KELİMELER ; İtalya evlilik , İtalya eş arama , İtalya izdivaç , İtalya İslami evlilik , İtalya Türk evlilik , İtalya evlenmek isteyen bayanlar, İtalya bayan eş arama , İtalya evlenmek istiyorum , İtalya tanışma , İtalya İslami izdivaç , İtalya evlilik sitesi , İtalya izdivaç sitesi , İtalya evlenme , İtalya evlilikler.

 

TÜRKİYE VE AVRUPA’NIN HER YERİNDEN EVLENMEK İSTEYEN ADAYLARLA TANIŞIN

TÜRKİYE VE AVRUPA GENELİ EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ, CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA..  İLAN VERİN HAYALİNİZDEKİ İNSANI BULUN.. EVLİLİK SİZE BİR TELEFON KADAR YAIKN..