Aydın – Yüksel Bey 48 Yaş Memur

Ben Yüksel Aydınlıyım ve aynı zamanda Aydın da bir kamu kuruluşunda memur olarak çalışmaktayım,48 yaş , 1,76 boy , 75 kilo , esmer biriyim eşimden çok oldu ayrılalı çocuk problemim yok kendime ait evim ve arabam var maddi sıkıntım yok.Aydın ve yakın çevresinden 38 ile 45 yaş arası çalışan veya memur ciddi bir bayanla evlenmek istiyorum ciddi olanların mesajlarını bekliyorum.

Not : Yüksel Beye Mesajınızın Onaylanması İçin Bizi Aramanız Yeterli Olacaktır.Hizmetimiz Sadece Evlilik Amaçlıdır Lütfen Sadece Fikri Evlilik Olan Ciddi Bayanlar Talip Olsun.

Eş Adayımız İçin Bazı Anahtar Kelimeler ;

Aydın ciddi evlilik sitesi , Aydın memurlar evlilik sitesi , Nazilli evlilik sitesi , Söke evlilik sitesi , Didim evlilik sitesi ,Aydın evlenmek isteyen memur beyler , Aydın evlilik arayan memur erkekler , Aydın İslami evlilik , aydın İslami evlilik sitesi , Nazilli İslami evlilik , Söke İslami evlilik , Aydın’da evlenmek isteyen beyler,Aydın evlilik ilanları , Söke evlilik ilanları , Nazilli evlilik ilanları , Aydın bayan evlilik ilanları , Aydın erkek evlilik ilanları , Söke bayan evlilik ilanları , Söke erke evlilik ilanları , Didim evlilik ilanları , Didim bayan evlilik ilanları , Didim erkek evlilik ilanları , Aydın memur erkek evlilik ilanları , Aydın memur bayan evlilik ilanları.

TÜRKİYE VE AVRUPA’NIN HER YERİNDEN EVLENMEK İSTEYEN ADAYLARLA TANIŞIN

TÜRKİYE VE AVRUPA GENELİ EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ, CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA..  İLAN VERİN HAYALİNİZDEKİ İNSANI BULUN.. EVLİLİK SİZE BİR TELEFON KADAR YAIKN.. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.